Leave Your Message
01020304

ТОПЛИ ПРОИЗВОДИ

Иновација со поликарбонат, изработка на убавината на идните материјали

ЗА НАС

Историски приказни на единицата

GWX Plastic Group, водечка производствена компанија специјализирана за поликарбонатни листови веќе 13 години, која се занимава со цврсти листови за компјутер, шупливи листови за персонални компјутери, брановидни плочи и релјефни листови со компјутер, со добра репутација во однос на квалитетот и цената. „Изработка на добри листови само со нови материјали“, GWX е подготвена да се здружи со вас за да изгради брилијантност со генијалност од поликарбонат.
Гледај Повеќе
 • 10
  линии
  Напредни производни линии
 • 38000
  +
  Простор на подот
 • 30000
  +
  милиони Производен капацитет
 • 200
  +
  персонал Член на персоналот

нашата фабрика

f4c99e99tc
DSC00727tgd
103846инкс
5c7a3d966mjy
7def8597lv
17a085ffeb0f9
f4c99e99tc
DSC00727tgd
103846инкс
5c7a3d966mjy
7def8597lv
17a085ffeb0f9
010203040506070809101112
01020304050607080910111213

ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

слика 6x47

ИСКЛУЧЕН ПРОИЗВОД

Иновација со поликарбонат, изработка на убавината на идните материјали.

0102030405

НАШИОТ СЕРТИФИКАТ

Иновација со поликарбонат, изработка на убавината на идните материјали.

сертификат_22
сертификат_11
сертификат_1
сертификат
сертификат3
сертификат_22
сертификат_11
сертификат_1
сертификат
сертификат3
сертификат_22
сертификат_11
сертификат_1
сертификат
сертификат3
010203040506070809101112131415

НОВИ СТАВКИ

Иновација со поликарбонат, изработка на убавината на идните материјали.