Leave Your Message
01020304

PRODUKTET HOT

Inovacion me polikarbonat, duke krijuar bukurinë e materialeve të së ardhmes

PËR NE

Tregime historike të Njësisë

GWX Plastic Group, një kompani prodhuese lider e specializuar në fletët e polikarbonatit për 13 vjet, e angazhuar në fletë të ngurta PC, fletë PC të zbrazët, fletë PC të valëzuar dhe fletë të stampuara PC, me reputacion të mirë për sa i përket cilësisë dhe çmimit. "Duke bërë çarçafë të mirë vetëm me materiale të reja", GWX është e gatshme të bashkojë duart me ju për të krijuar shkëlqim me zgjuarsinë e polikarbonatit.
shikoni më shumë
 • 10
  linjat
  Linjat e avancuara të prodhimit
 • 38000
  +
  Hapësira e dyshemesë
 • 30000
  +
  miliona Kapaciteti prodhues
 • 200
  +
  personeli Anëtar i stafit

fabrika jonë

f4c99e99tc
DSC00727tgd
103846inx
5c7a3d966mjy
7def8597lv
17a085ffeb0f9
f4c99e99tc
DSC00727tgd
103846inx
5c7a3d966mjy
7def8597lv
17a085ffeb0f9
010203040506070809101112
01020304050607080910111213

PSE NA ZGJODHET NE

PRODUKT I PARAQITUR

Inovacion me polikarbonat, duke krijuar bukurinë e materialeve të së ardhmes.

CERTIFIKATA JONË

Inovacion me polikarbonat, duke krijuar bukurinë e materialeve të së ardhmes.

certifikatë_22
certifikatë_11
certifikatë_1
certifikatë
certifikata 3
certifikatë_22
certifikatë_11
certifikatë_1
certifikatë
certifikata 3
certifikatë_22
certifikatë_11
certifikatë_1
certifikatë
certifikata 3
010203040506070809101112131415

SENDET E REJA

Inovacion me polikarbonat, duke krijuar bukurinë e materialeve të së ardhmes.